واردات تجهیزات ابزار دقیق

 ابزار دقیق

شرکت یاسان افتخار دارد با بهره گیری از نیروی متخصص و با تجربه بصورت حرفه ای و متمایز نسبت به تامین و واردات ابزار دقیق اقدام نماید.

تامین ابزار دقیق تخصص ماست

واردات ابزار دقیق ارجینال نیازمند تجربه و تخصص بالا می باشد که مدیران شرکت یاسان با تجربه و تخصص چهل ساله خود آمادگی دارند تامین کننده معتبر و مطمئن شما باشند.

 • شرکت یاسان در اقصی نقاط دنیا دفاتر تجاری دارد و این امر خیال شما را جهت تامین از کلیه کشورهای دنیا راحت میسازد
واردات ابزار دقیق


  در قرن 21 علم به قدری پیشرفت کرده است که محصولات و کارهای جدید همه دارای ظرافت‌های مثال‌زدنی هستند. ظرافت‌های که کار دست انسان و چشم غیرمسلح نیست. در کنار ظرافت، دقت هم بسیار حائز اهمیت است و محصولات در بالاترین دقت و کمترین خطا تولید می‌شوند. در جهان امروز دیگر محصول دارای ایراد که در تولید آن ظرافت و دقت نبوده به ندرت دیده می‌شود و گاهی همان یک محصول دارای عیب به شکل گسترده و با کمک رقبای شما در محیط صنعت شما رسانه‌ای می‌شود و به برند شما ضربه سنگینی می‌زند. به همین دلیل است کارشناسان توصیه می‌کنند در کار خود از ابزار دقیق‌های جدید و قوی استفاده کنید تا محصول و یا پروژه‌ای که روی آن کار می‌کنید بی‌نقص‌تر از گذشته باشد. به دلیل آن که اکثر ابزار دقیق‌ها تولیدات شرکت‌های مطرح بین‌المللی هستند، واردات ابزار دقیق یک ضرورت است.

چه ابزارهای دقیقی داریم؟


  شاید به طور کلی بتوان گفت ابزار دقیق می‌تواند در اکثر مواقع اندازه‌گیری را به دقت انجام دهند. اندازه‌گیری هرچقدر دقیق باشد در کیفیت نتیجه نهایی کار به طور مستقیم و کامل نمایان است. تجهیزات اندازه‌گیری دما، تجهیزات اندازه‌گیری سطح، تجهیزات اندازه‌گیری فشار، تجهیزات اندازه‌گیری فلو و پرتابل و کالیبراسیون و همچنین دیتالاگرها می‌توانند ابزار دقیق باشند. خیلی از این ابزارها در زمان قدیم به شکل غیردیجیتال وجود داشتند، اما با پیدایش انواع سنسورها و سیستم‌های دیجیتال تقریبا تمام ابزار دقیق‌های امروز دیجیتال هستند. ابزارهای مدرن امروزی از جدیدترین پروتکل‌ها در اندازه‌گیری و دقت استفاده می‌کنند و همین موضوع باعث می‌شود کار شما یک کار در کلاس و کیفیت جهانی باشد. همه ما می‌دانیم برای بهره‌گیری از بهترین ابزار دقیق باید واردات ابزار دقیق انجام دهیم؛ بنابراین در ادامه به این موضوع می‌پردازیم.

واردات ابزار دقیق، چرا و چگونه؟


  ابزارهای دقیق جدید دارای تکنولوژی‌های بالا در سنسور، ترانسدیوسر، ترانسمیتر، کنترلر و ... هستند. از همین رو تولید اکثریت بالای آن‌ها در داخل کشور به شکلی که باکیفیت باشد غیرممکن است. پس باید واردات ابزار دقیق انجام داد. از آن‌جایی که دولت ایالات متحده ما را تحت شدیدترین تحریم‌های اقتصادی تاریخ بشریت قرار داده است نمی‌توانیم مانند یک کشور عادی به راحتی واردات ابزار دقیق انجام دهیم. به همین دلیل باید این کار مهم را به شرکت حرفه‌ای در این زمینه که سال‌ها با تحریم‌های داخلی و خارجی سر و کله زده سپرد. شرکتی که قوانین سخت گمرکی را در کنار تحریم‌های سخت خارجی کنار بزند و ابزار دقیق با بالاترین کیفیت و استاندارد جهانی را به دست شما برساند. همچنین این شرکت باید متخصص در انواع ابزار دقیق باشد تا در فرایند واردات ابزار دقیق از بعد فنی و مهندسی مشکلی به وجود نیاید.

چه شرکتی در ایران می‌تواند شایسته واردات ابزار دقیق باشد؟


  شرکتی برای این کار مناسب است که تخصص و علم خود را به وسیله تجربه و روابط خود به بهترین شکل نشان دهد، شرکتی که تمام خصوصیت ذکرشده در بالا را داشته باشد و همچنین مجوز قانونی واردات ابزار دقیق را داشته باشد. بهترین شرکت برای واردات انواع تجهیزات به خصوص ابزار دقیق، یاسان است. یاسان شرکتی معتبر و دارای سابقه و فنی در واردات ابزار دقیق است. وارداتی که سعی می‌کند با کمترین هزینه برای سفارش‌دهنده آن انجام شود.

تامین کننده ابزار دقیق

تمایز ما در سرعت، دقت، امنیت و قیمت است

 • گارنتی اصالت

  کلیه ابزار دقیق از سازندگان اصلی تامین میشوند

 • پشتیبانی و پاسخگویی

  در تمام ساعات شبانه روز و حتی تعطیلات پاسخگو و پشتیبان شما خواهیم بود

 • مشتری مداری

  بر این باوریم منافع ما با منافع مشتریان گره خورده و باید به مشتریان خود سود برسانیم تا خودمان سود کنیم

 • تعهد و تخصص

  از مشاوره انتخاب قطعات و یا معرفی تجهیزات جایگزین تا تحویل در دفتر شما همراه شما خواهیم بود