خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت

    سئو و بهینه سازی وبسایت

شرکت یاسان افتخار دارد با بهره گیری از نیروی متخصص و با تجربه بصورت حرفه ای و متمایز نسبت به طراحی و اجرای استاندارد و اصولی سئو و بهینه سازی وبسایت اقدام نماید.

سئو و بهینه سازی وبسایت تخصص ماست

امروزه سئو و بهینه سازی وبسایت و برندینگ در دنیای اینترنت بسیار اهمیت دارد و کاربران با هوش و دقت بیشتری به برند شما توجه میکنند و تبلیغات در دنیای اینترنت و ماندگاری برند شما در ذهن کاربران اینترنت با استراتژی های هدفمند انجام میشود

سوالات متداول

سئو یا بهینه سازی وبسایت چیست؟

seo = search engine optimization

سئو: بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو

اقداماتی که برای رتبه سایت در موتورهای جستجو نظیر گوگل انجام میشود ساده ترین تعریف از سئو و بهینه سازی است.

بهینه سازی وبسایت و سئو چگونه انجام میشود؟

موتورهای جستجو با ارسال رباتها به وبسایت، نسبت به بررسی دقیق اقدام میکنند.
این رباتها هر کدام وظیفه ای دارند و محتوا، بازدید، بک لینک، ورودی گوگل و هر مورد مهمی را بررسی و رتبه سایت را افزایش و کاهش میدهند.
برای بهینه سازی و سئو وبسایت باید شناخت کامل و دقیقی از رباتهای موتورهای جستجو مثل گوگل را داشته باشیم و بدانیم برای گرفتن جایگاه بهتر چه مواردی را باید رعایت کنیم.
نکته مهم در سئو و بهینه سازی وبسایت انتخاب بهترین کلمات کلیدی که بیشترین جستجو را در گوگل دارند خواهد بود تا کابران بیشتری را جذب کرد.
همچنین بررسی و آنالیز دقیق رقبا و تبدیل نقاط ضعف آنها به نکات قوت شما نیز بسیار موثر خواهد بود.
به همین خاطر نمیتوان یک مجموعه فعالیت ثابت را برای سئو و بهینه سازی انجام داد و هر وبسایت با توجه به کلمات کلیدی مجموعه اقدامات خاص خود را خواهد داشت و شناخت این اقدامات با سالها تجربه و تخصص به دست می آید.

چرا باید وبسایت سئو و بهینه سازی شود؟

امروزه با گسترش چشمگیر کاربران در دنیای اینترنت و جستجوی نیازهای خود در موتورهای جستجو مخصوصا گوگل، بهترین تبلیغات سئو و بهینه سازی وبسایت است.
سئو و بهینه سازی وبسایت مثل این است که شما در شلوغ ترین و بهترین نقطه دنیا که مشتریان شما صف کشیدند یک مغازه و دفتر برای ارائه خدمات و فروش محصولات خود دارید.
رقابت در جایگاه موتورهای جستجو هر روز شدیدتر خواهد شد و به زودی ارزشمندترین دارائی یک کسب و کار جایگاه آن در موتورهای جستجو مخصوصا گوگل خواهد بود.
با سئو و بهینه سازی استاندارد و اصولی در کلیه ساعات شبانه روز و از همه نقاط دنیا بدون تعطیلی و خستگی هیچ مشتری ای را از دست نخواهید داد.

پایانِ تمامِ جستجو ها باشید
سئو و بهینه سازی وبسایت

تمایز ما در سرعت، دقت، امنیت، شفافیت و قیمت است

 • استراتژی هدفمند

  طراحی و تدوین اصولی و استاندارد پروپزال و استراتژی ها

 • پشتیبانی و پاسخگویی

  در تمام ساعات شبانه روز و حتی تعطیلات پاسخگو و پشتیبان شما خواهیم بود

 • مشتری مداری

  بر این باوریم منافع ما با منافع مشتریان گره خورده و باید به مشتریان خود سود برسانیم تا خودمان سود کنیم

 • تعهد و تخصص

  اجرای پروژه آغاز تعهد ماست