خدمات بهینه سازی برای نتایج نخست گوگل

    بهینه سازی برای نتایج نخست گوگل

شرکت یاسان افتخار دارد با بهره گیری از نیروی متخصص و با تجربه بصورت حرفه ای و متمایز نسبت به طراحی و اجرای استاندارد و اصولی بهینه سازی برای نتایج نخست گوگل اقدام نماید.

بهینه سازی برای نتایج نخست گوگل تخصص ماست

امروزه بهینه سازی برای نتایج نخست گوگل و برندینگ در دنیای اینترنت بسیار اهمیت دارد و کاربران با هوش و دقت بیشتری به برند شما توجه میکنند و تبلیغات در دنیای اینترنت و ماندگاری برند شما در ذهن کاربران اینترنت با استراتژی های هدفمند انجام میشود

 • ایجاد، طراحی، پشتیبانی و مدیریت صفحات اجتماعی و کمپین های گسترده تبلیغاتی و بهینه سازی برای نتایج نخست گوگل برند و کسب و کار شما را در ذهن مخاطب ماندگار خواهد کرد
چگونه در سرچ گوگل اول باشیم؟ ( رسیدن سایت به نتیجه نخست گوگل )

سئو و بهینه سازی برای نتیجه نخست در صفحه اول گوگل | SEO and website optimization for the first result of Google

نتیجه نخست گوگل ، جایگاه مورد نیاز همه کسب و کارها و وبسایت ها برای موفقیت است و همه در تلاشند تا به نتیجه نخست گوگل برسند. اما رسیدن به رتبه اول گوگل و نتیجه نخست چگونه است؟ هیچ کس حتی خود گوگل بطور رسمی اطلاعات دقیقی برای این موضوع نداده است زیرا رباتهای گوگل با توجه به کلمات کلیدی و میزان رقابت عوامل متفاوت و متعددی را بررسی میکنند و نمیتوان گفت با انجام یک چک لیست ثابت و تدوین و پیاده سازی یک استراتژی همیشگی به نتیجه نخست گوگل میرسید.

رساندن سایت به نتیجه نخست گوگل و اول بودن در سرچ گوگل نیازمند سالها تجربه و تخصص است و مهم ماندگاری همیشگی و تثبیت جایگاه اول است وگرنه با تبلیغات در گوگل و استفاده از گوگل ادز (Google Ads) هم میتوان بطور موقت این جایگاه نخست گوگل را کسب کرد اما باید بدانید اکثر بازدیدکنندگان تبلیغات گوگل برای سایت شما، رقبا و علاقه مندان حوزه کاری شما هستند و نه مشتریان هدف و درج عبارت تبلیغ کنار سایت شما در نتایج گوگل شاید حس خوبی به کاربران ندهد و بیشتر کاربران دوست دارند بدانند از نظر گوگل بطور طبیعی و بدون تبلیغ، کدام سایت در جایگاه نخست گوگل قرار دارد.

اینکه شما وبسایت دارید و سئو و بهینه سازی هم هزینه کردید اهمیتی ندارد، مهم جایگاه و رتبه شما در گوگل و دریافت ورودی از گوگل و بازدید ارگانیک از موتورهای جستجو است. امروزه داشتن جایگاه نخست در صفحه اول گوگل ارزش بیشتری دارد نسبت به داشتن بهترین دفتر تجاری در گران ترین منطقه دنیا چراکه مشتریان بیشتری برای شما جذب میکند و مراجعه کننده بسیار بالاتر و با ارزشتری خواهد داشت.

چگونه در سرچ گوگل باشیم ؟ (ایندکس شدن در گوگل چیست؟)

دیده شدن سایت در نتایج گوگل، ساده ترین تعریف برای ایندکس شدن در گوگل است.

برای اینکه سایت در سرچ گوگل باشد باید در گوگل ایندکس شود و در یکی از نتایج نمایش داده شود. برای داشتن جایگاه در سرچ گوگل و ایندکس شدن سایت در گوگل باید وبسایت خود را مطابق با الگوریتم های گوگل طراحی، سئو و بهینه سازی کنیم.

ربات های گوگل در تلاشند تا با بررسی دقیق وبسایت ها، بهترین نتیجه را به کاربران نمایش دهند پس برای رسیدن به جایگاه مناسب در نتایج گوگل باید بدانیم گوگل چه مواردی را بررسی میکند و کدام موارد اهمیت بیشتری دارد.

بالا آوردن سایت در جستجوی گوگل (بالا آمدن سایت در صفحه اول گوگل)

افزایش سرعت سایت = بالا آمدن سایت در گوگل

مهمترین نکته در جایگاه پس از طراحی ، محتوا و سئوی داخلی، سرعت بالا آمدن سایت (index speed) است. در ابزار سرعت سایت (PageSpeed Insights) سایت خود را بررسی میکنیم و نکاتی که برای بهبود عملکرد سرعت سایت اشاره شده را رعایت میکنیم. پس از ایندکس شدن و نمایش سایت شما در نتایج گوگل، باید شروع به بالا آوردن سایت در نتایج جستجوی گوگل کنیم و تا جایی ادامه دهیم تا وب سایت به صفحه اول و نتیجه نخست گوگل برسد. گوگل سرچ کنسول را روی سایت خود فعال و رفتار کاربران سایت را بررسی کنیم. نمودار گوگل سرچ کنسول را همواره صعودی و رو به بالا رفتن باید باشد و بصورت روزانه رفتار کاربران در بررسی کنیم و در بهبود آن تلاش کنیم.

داشتن جایگاه و رتبه مناسب سایت در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل، هدف اصلی برای سئو و بهینه سازی است و اینکه چه کارهایی باید انجام دهیم تا سایت در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل بالا بیاید مهمترین سوال است و پاسخ آن بستگی به میزان رقابت کلمه کلیدی دارد و نمیتوان گفت اگر این کارها را انجام دهید قطعا صفحه اول خواهید بود اما یکسری امور کلی هستند که همواره باید رعایت شوند و در ادامه به آنها میپردازیم.

گوگل چه مواردی را بررسی میکند؟ (مهمترین الگوریتم های گوگل چیست)

گوگل همه چیز را بررسی میکند و مواردی که مهم نباشد وجود ندارد و شما باید همه عوامل سایت خود را به بهترین حالت ممکن طراحی، سئو و بهینه سازی کنید. از سن دامنه شما در موضوع فعالیت و محتواهای متنی، گرافیکی و ویدئویی تا تعداد پروفایل و صفحات مجازی شما و کیفیت آنها و تعداد بازدید و بک لینک و هزاران عامل دیگر که هر کدام میتواند برای جایگاه و رتبه شما در گوگل تاثیرگزار باشد.

اما اگر بخواهیم مهمترین الگوریتم های گوگل را بشناسیم باید بدانیم برای گوگل فعالیت کاربران و بازدیدکنندگان سایت شما و نرخ بازگشت و مدت زمانی که در سایت شما میمانند و بازدید از سایر صفحات سایت و بطور کلی رفتار کاربران با سایت شما اهمیت بسیار بیشتری از سایر موارد و الگوریتم ها دارد. رفتار کاربران را میتوان در همه الگوریتم های گوگل خلاصه کرد یعنی گوگل با الگوریتم های ربات های خود در تلاش است تا رفتار کاربران را بررسی کند و به بهترین نتیجه برسد.پس شما همواره باید وب سایت خود را برای کاربران هدف خود طراحی، سئو و بهینه سازی کنید و نه برای ربات ها و الگوریتم های گوگل و بدانید چگونه کاربران را در صفحات خود ماندگار و وفادار کنید.

بهترین راه بررسی رفتار کاربران کمک گرفتن از گوگل هست و ابزار گوگل سرچ کنسول (google search console) را برای سایت خود فعال کنید تا همه موارد مهم را در نمودار های مختلف و مهمترین موارد و الگوریتم های گوگل شامل تعداد کلیک، تعداد جستجو، نسبت جستجو و کلیک و بسیاری موارد دیگر بررسی کنید. سرعت سایت و نحوه نمایش در نمایشگر های مختلف مخصوصا موبایل هم بسیار اهمیت دارد که گوگل برای این موارد هم ابزارهایی دارد که با فعال کردن سرچ کنسول به آنها نیز دسترسی خواهید داشت.

جملات کلیدی برای رسیدن به رتبه اول گوگل (تولید محتوای استاندارد سایت برای سئو در گوگل)

انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای رسیدن به رتبه در صفحه اول گوگل مهمترین نکته در سئو و بهینه سازی سایت برای گوگل خواهد بود. استفاده از ابزارهای مختلف از جمله گوگل ترند (Google Trends) میتواند کمک بسیار موثری باشد.

تولید محتوای سایت باید به نحوی باشد که از همه جملات و کلمات کلیدی که در موتورهای جستجو مخصوصا گوگل در موضوع فعالیت شما، بیشترین جستجو را داشته، استفاده کرد.اگر در کلمات کلیدی که جستجو نمیشوند و بازدید و کلیکی ندارند در نتیجه نخست گوگل باشید، فایده ای نخواهد داشت. انتخاب بهترین کلمات کلیدی اولین و مهمترین نکته در تولید محتوای سایت است و اینکه چگونه از آن کلملت کلیدی در جملات محتوای سایت استفاده کنیم اهمیت زیادی دارد.

هزینه آمدن به صفحه اول گوگل (تعرفه و قیمت سئو و بهینه سازی سایت برای گوگل)

داشتن جایگاه همیشگی در صفحه اول گوگل قیمت ندارد و هر چقدر هزینه کنید برای سئو و بهینه سازی سایت تا به نتایج نخست گوگل برسد، ضرر نخواهید کرد و اگر در گذشته کسب و کارها سعی داشتند دفتر خود را در بهترین مکان ایجاد کنند یا در بیلبوردهای گران قیمت و تبلیغات تلویزیونی، برند خود را معرفی کنند امروزه همه در تلاش و رقابت هستند تا جایگاه مناسبتری در گوگل داشته باشند و برند خود را در دنیای اینترنت به بهترین نحو ممکن معرفی کنند.

هزینه رسیدن به صفحه اول گوگل بستگی به کلمات کلیدی، موضوع فعالیت و رقبای شما دارد و نمیتوان قیمت مشخصی را برای سئو و بهینه سازی سایت در گوگل بطور کلی در نظر گرفت و ابتدا باید کلمات کلیدی و رقبای شما بررسی دقیق شوند و سپس استراتژی های هدفمند برای آمدن به صفحه اول گوگل و سئو و بهینه سازی سایت برای نتایج و جایگاه گوگل، تدوین نمود و سپس برای هر مرحله و زمانبندی قیمت را مشخص کرد و هزینه ای را در نظر گرفت.

برای گرفتن نتیجه بهتر در سئو و بهینه سازی سایت و رسیدن به صفحه اول گوگل، حتما نباید بیشترین هزینه را داشت و بالاترین قیمت را بهترین گزینه دانست، گاهی برای رسیدن به صفحه اول بدون هیچگونه هزینه اضافی و صرفا با ایجاد صفحه و محتوای مناسب و پرداخت قیمت طراحی و تولید محتوا میتوان به صفحه اول گوگل آمد. پس انتخاب بهترین شرکت برای امور طراحی، سئو و بهینه سازی وبسایت شما، اهمیت بسیار زیادی دارد.

بهینه سازی برای نتایج نخست گوگل

تمایز ما در سرعت، دقت، امنیت، شفافیت و قیمت است

 • استراتژی هدفمند

  طراحی و تدوین اصولی و استاندارد پروپزال و استراتژی ها

 • پشتیبانی و پاسخگویی

  در تمام ساعات شبانه روز و حتی تعطیلات پاسخگو و پشتیبان شما خواهیم بود

 • مشتری مداری

  بر این باوریم منافع ما با منافع مشتریان گره خورده و باید به مشتریان خود سود برسانیم تا خودمان سود کنیم

 • تعهد و تخصص

  اجرای پروژه آغاز تعهد ماست