واردات، تامین و فروش قطعات اورجینال

واردات قطعات

شرکت یاسان افتخار دارد با بهره گیری از نیروی متخصص و با تجربه بصورت حرفه ای و متمایز نسبت به تامین و واردات قطعات اقدام نماید.

تامین قطعات تخصص ماست

واردات قطعات ارجینال نیازمند تجربه و تخصص بالا می باشد که مدیران شرکت یاسان با تجربه و تخصص چهل ساله خود آمادگی دارند تامین کننده معتبر و مطمئن شما باشند.

 • شرکت یاسان در اقصی نقاط دنیا دفاتر تجاری دارد و این امر خیال شما را جهت تامین از کلیه کشورهای دنیا راحت میسازد
واردات قطعات اورجینال

  اصل بودن قطعات، همواره یکی از دغدغه های خریداران قطعات است و گاهی تشخیص اورجینال بودن قطعه بسیار سخت هست و فقط با تست تخصصی میتوان متوجه این موضوع شد. تولیدکنندگان بزرگ صرفا با نمایندگان فروش و مشتریان قدیمی عمده ارتباط دارند و پاسخگوی نیازهای سایر افراد و شرکتها نخواهند بود. به همین دلیل خرید قطعات اورجینال پیچیده شده است و قیمت تمام شده و ریسک شما را بالا میبرد. شرکت یاسان با توجه به تجریه چهل ساله در امر تامین قطعات، توانایی دارد بدون واسطه از کلیه سازندگان اصلی سراسر دنیا، قطعات مورد نیاز شما را تامین نماید.

واردات قطعات از چین

  واردات قطعات، اکثرا از چین انجام میشود زیرا بیشتر برندها تولیدات خود را بدلیل کاهش هزینه ها در کشور چین انجام میدهند و تنوع در کیفیت و قیمت باعث شده تا کلیه نیازهای واردات قطعات از چین، برآورده شود. شرکت یاسان از طریق دفتر تجاری خود در هنگ کنگ اقدام به تامین و واردات قطعات از چین میکند. انجام کلیه امور کالایابی، خرید، سفارش و بازرسی کالا و هرآنچه مورد نیاز واردات قطعات از چین هست را ما در اختیار شما خواهیم گذاشت و با خیالی راحت میتوانید کلیه نیازهای قطعات خود را رفع نمائید.

تامین کننده قطعات

تمایز ما در سرعت، دقت، امنیت و قیمت است

 • گارنتی اصالت

  کلیه قطعات از سازندگان اصلی تامین میشوند

 • پشتیبانی و پاسخگویی

  در تمام ساعات شبانه روز و حتی تعطیلات پاسخگو و پشتیبان شما خواهیم بود

 • مشتری مداری

  بر این باوریم منافع ما با منافع مشتریان گره خورده و باید به مشتریان خود سود برسانیم تا خودمان سود کنیم

 • تعهد و تخصص

  از مشاوره انتخاب قطعات و یا معرفی قطعات جایگزین تا تحویل در دفتر شما همراه شما خواهیم بود